هتل ایفوریا اژین ریزورت

هتل ایفوریا یک هتل پنج ستاره بین ازمیر و کوش داداشی است خدمات هتل بصورت یو ال ارائه می‌شود یک هتل پنج ستاره تاپ است تنها ایرادی که هتل داره فاصله زیاد آن با شهر کوش داداشی است استخر خیلی بزرگ داره ساحلی .

هتل ایفوریا اژین ریزورت ازمیر 02

غذاهای متنوع با طعم عالی؛تمیزی اتاق ها در حد خوب،برنامه انیمیشن خوب بود رفتار پرسنل مودبانه بود بیشتر مسافر های هتل اروپایی ها هستن چند تا رستوران داره ،رستوران ساحلی فست فود ارائه میکنه در مجموع هتل خوب ولی دو ر از شهر

هتل ایفوریا اژین ریزورت ازمیر 03

هتل یوفوریا اژین ریزورت اند اسپا ازمیر یکی از هتل های پنج سناره ازمیر می باشد. ایفوریا ایژییَن دارای 417 اتاق است که دکوراسیون راحت و آرامبخشی داشته و دارای گزینه های مختلف برای هر سلیقه ای می باشند. تمام اتاق ها طوری طراحی شده اند تا نیازهای شما را برآورده ساخته و درحالیکه دور از خانه هستید همان احساس در خانه بودن را داشته باشید.

هتل ایفوریا اژین ریزورت ازمیر 04

برخی از اتاق ها در میان طبیعت قرار دارند و برخی دیگر دارای چشم انداز باشکوهی از دریا و جزیره اژه هستند. این ریزورت دارای چهار استخر شنا، سه سرسره آبی و مرکز اسپا به همراه یک سونا و حمام ترکی می باشد. این هتل تا مرکز شهر ازمیر 50 کیلومتر، تا فرودگاه عدنان مندرس ازمیر 52 کیلومتر و تا کوش آداسی 85.7 کیلومتر فاصله دارد. کارکنان هتل مسلط به زبانهای انگیلیسی، ایتالیایی و … می باشد.

میهمانان می توانند پس از یک روز گشتو گزار در شهر زیبای ازمیر از خدمات ماساژ هتل استفاده کرده ولذت ببرند.